Послуги компанії Домовий фото

Автоматичні ворота, принцип роботи

Автоматичні ворота приводяться в рух сукупністю механізмів і пристроїв, здатних діяти самостійно.

Великі полотна металу, до яких доводиться докласти значних зусиль, щоб відкрити, зафіксувати, потім знову повернути в початковий стан і закрити на ключ, відходять у минуле. Такими були і ще залишаються традиційні огорожі. При цьому автоматичні воротні системи - це вже не розкіш, а нагальна потреба власників закритих майданчиків і гаражів.

АВС допомагає організувати:Автоматические ворота в Николаеве

 • ергономічний, надійний сервіс доступу на свою територію;
 • естетичне оформлення загороджень;
 • шумоізоляцію і теплоізоляцію закритих будівель.

Коли ухвалено рішення на користь розумних систем нового покоління, необхідно визначитися яким буде технічне виконання.

Ворота автоматичні: пристрої та види

Якісну, безпечну роботу комірних систем об'єднують: механічна будівельна частина, привід, автоматика. Монтаж і принцип функціонування залежить від виду конструкції.

1. Відкатні.Відкатні автоматичні ворота - Домовий

Виріб представляють одні двері суцільного типу, яка рухається в бік уздовж стіни або забору по опорному профілю. Напрямні утримують полотно зверху. Нескладний монтаж і бюджетна вартість дозволяють встановити таку модель як на відкритих в'їздах, так і в гаражах, господарських блоках.

Важлива вимога - наявність вільного місця для відкату. Рекомендований магнітний кінцевий вимикач, який в зимовий час не створить труднощів в експлуатації.

2. Розпашні.Розпашні ворота у Миколаєві

У цій групі можуть бути одностулковий або двостулковий варіанти дверей, які кріпляться на опори. Замки і клямки захищають від проникнення небажаних гостей. Відкриття, при наявності вільного простору, вибирають всередину або назовні. Для двох стулок знадобиться другий привід. Використовують лінійні або важельні.

3. Секційні ворота.

Власники гаражів найчастіше вибирають секційну конфігурацію. Збалансована збірка гарантує власнику ряд переваг:Секційні автоматичні ворота - Домовий

 • герметичне прилягання полотна;
 • утримують мікроклімат в приміщенні;
 • не потрібна додаткова площа;
 • комфортне дистанційне керування;
 • легке очищення від забруднень;
 • вибір колірного оформлення і моделей сендвіч-панелей;
 • передбачений захист від обривів троса;
 • при відключенні електроенергії, відкриваються вручну.

Кілька панелей кріпляться на траверси. Механізм забезпечує швидкий підйом або опускання по вертикалі. Кріпильні частини рухомої системи розміщені з внутрішньої сторони.

Ворота секційні називають ще гаражними. А при використанні двигуна високої інтенсивності - швидкісними.Ролетні автоматичні ворота у Миколаєві - Домовий

4. Ролетні.

Для монтажу ролетних системи встановлюють захисний короб: внутрішній або зовнішній. Вузькі пластини згортаються в рулон піднімаючись в верхню частину короба. Удавана крихкість конструкції оманлива. Ламельні секції досить міцні і надійні.

Вимоги до автоматики

Купуючи ворота, не варто економити на автоматиці. Рекомендації виробників націлені на тривале використання моделей. Для цього необхідно враховувати фактори впливу:

 • погодні умови в регіоні проживання;
 • частоту використання механізмів;
 • траєкторію руху модуля;
 • вагу полотна.

Своєчасна профілактика показана всім типам автоматики.

Автоматичні ворота можуть оснащуватися додатковими аксесуарами, які полегшать використання відкривають пристроїв. Так, при придбанні варто уточнити кількість пультів для управління системою і можливість управляти Кількома воротами одним пультом. Потрібна функція - датчик, що оповіщають про наявність перешкоди в просвіті при закриття полотна або ж стулки. Стійки фотоелементів, акумуляторні батареї, сигнальні лампи, різні прилади розблокування доступу в приміщення також можуть бути присутніми в комплектації.

Фахівці рекомендують по можливості замовляти автоматику в один час з секційним, распашними або ж відкатними воротами. В даному випадку вийде зберегти час і гроші на доставці і монтажі.