Послуги компанії Домовий фото

Екостиль в інтер'єрі

Якщо ви хочете, щоб вас оточували натуральні матеріали й атмосфера природності, здійснити це бажання допоможе екостиль в інтер'єрі квартири. Даний напрямок завжди частково присутній в багатьох дизайнерських рішеннях. А сформувався як окремий дизайнерський стиль і став популярним лише в останні кілька років.

Характеризується стиль еко в інтер'єрі лаконічністю і ергономічністю. Це не дивно, адже в природі немає нічого зайвого. У всього є своє місце і функції.

екостиль в інтер'єрі

Основні правила і особливості екостилю

Складові елементи, які визначають той чи інший стиль, це:

  • кольорова гама;
  • матеріали;
  • меблі;
  • обробка;
  • декор.

У екодизайні переважають природні відтінки чорного, зеленого, бежевого, сірого, блакитного і білого. Це спокійні кольори, які допомагають розслабитися, не напружують зір.

У якості декору застосовуються натуральні матеріали: деревина, камінь, метал, скло, кераміка.

Дизайн доповнює дерев'яні меблі, обтягнуті грубою натуральною тканиною. Переважають лаконічні і прості моделі.

Справжній екодизайн - це багато зелені, яка розбавляє спокійні кольори і оживляє інтер'єр.

інтер'єр в екостиліДля освітлення використовують вбудовану систему. Великим і помітним люстрам тут не місце. В даному випадку світло повинне підкреслювати обробку стін і меблів, а не забирати на себе всю увагу.

Ідеї ​​для інтер'єру квартири в стилі еко                    

Ще на стадії початку ремонту потрібно все обдумати і грамотно підібрати матеріали. Якщо ви використовуєте шпалери, то вони повинні бути паперові, стилістично оформлені, наприклад, під дерево, камінь або зелень. Можна використовувати бамбукові.

Стіни і стелі часто прикрашають дерев'яними балками. Дизайнери вважають за краще плетені предмети з лози, того ж самого бамбука або ротанга. Такі столи і стільці гармонійно розташуються на кухні.

кухня в екостиліНепогані ідеї для вікон: однотонні лляні штори, бамбукові жалюзі або в'юнкі рослини. Зараз дуже популярно стало декорувати квартиру за допомогою композицій з моху і сушеного листя або створювати еко стіни. Як доповнення можна розставити по дому вази з свіжозрізаних квітами.

Друге життя отримали розсувні дерев'яні ширми, які гармонійно вписуються в цілісну еко картину.

Цікавим рішенням для ванної кімнати стане кам'яна тематика. Раковина з натурального мармуру, керамічна плитка під камінь. Як декор використовуються черепашки і морські камінці. Таким же чином стилізувати можна дзеркало. Доповнити інтер'єр можна плетеними кошиками для білизни.

ванна кімната в екостилі

Не варто створювати дизайн в екостилі тільки тому, що це модно. Якщо ви дійсно близькі з природою, любите і вмієте доглядати за рослинами, відчуваєте себе спокійно в оточенні легкого, стриманого і природного інтер'єру, тоді натуральні відтінки, природні матеріали і домашній міні сад будуть приносити вам позитивні емоції та надихати.