Послуги компанії Домовий фото

Дизайн проект : для чого він потрібен?

Перед початком ремонту вкрай важливо мати чітке уявлення про результат, який ви хочете отримати: визначитися зі стилем, кольоровою гамою, функціоналом приміщення і т.д. Багато людей намагаються вирішити ці питання самостійно.

Однак реальний результат виявляється далекий від тієї картинки, яка вимальовувалася в голові. Часто не вистачає знань і часу на те, щоб повноцінно розробити дизайн, який не тільки буде враховувати особливості кімнат, а й відповідати нормам. Найкраще звернутися за допомогою до професіонала - дизайнера інтер'єрів, який складе грамотний дизайн-проект.

Що з себе являє дизайн-проект?

Досить часто, коли мова йде про дизайн-проект, більшість помилково думають, що це тільки візуальне моделювання інтер'єру. Насправді ж це досить об'ємний і складний комплект документації, який потрібен для правильної організації процесу ремонту.

Що ж входить в дизайн-проект?

дизайн интерьера проект - domovoy

 1. Технічне завдання - це докладна анкета, яку заповнює замовник, що включає всі можливі аспекти, починаючи від його переваг в кольорі, закінчуючи інтересами і хобі. Важлива абсолютно будь-яка інформація, яка допоможе створити комфортний простір.
 2. Обмірний план, який включає реальну площу приміщення (площа, заявлена ​​забудовником, може бути не точною), позначку всіх наявних комунікацій, розміри стель, стін з урахуванням дверних і віконних прорізів, ніш, колон і інших конструктивних особливостей приміщення. Ретельно складений обмірний план допоможе заздалегідь прорахувати потрібну кількість будівельних матеріалів, габарити меблів (особливо це важливо при плануванні інтер'єру кухні).
 3. Варіанти планування зі схемами зонування. Вони складаються виходячи з функціонального призначення кімнат, ергономіки, технічних норм, а також побажань замовників.
 4. 3D-візуалізація майбутнього інтер'єру. Вона наочно зображує, як буде виглядати обстановка кімнати після ремонту.
 5. План монтажу / демонтажу перегородок.
 6. План обробки підлог, в якому зазначено тип покриття і розкладка.
 7. План обробки стель по рівнях, де вказуються всі технічні рішення (вентиляція, системи кондиціонування, освітлення).
 8. Схема електропроводки із зазначенням всіх освітлювальних приладів, розеток, вимикачів з їх точним розташуванням.
 9. Схема розміщення сантехніки і комунікацій систем водопостачання, опалення та каналізації.
 10. Детальна розгортка стін - це розгорнута в площині поверхню всіх стін в приміщенні з прорізами, електрикою, контурами меблів і іншими елементами інтер'єру. Розгортка стін ванної та кухні включає також схему розкладки плитки. Розгортки потрібні для більшої наочності, а також вони спрощують контроль за виконаними роботами.
 11. Схема розміщення меблів і техніки.

Ключові функції дизайну

заказати дизайн проект - домовий

 1. Планувальна. Основна мета дизайну - ефективне використання простору. З його допомогою визначаються цільове призначення і конфігурація приміщення.
 2. Конструктивна. Зміцнення наявних, а також при необхідності зведення нових конструкцій.
 3. Ергономічна. Дизайн повинен забезпечити комфортне використання простору в залежності від його призначення. Сюди входить відповідне сусідство кімнат, конструктивні особливості меблів, її розташування і функціонал.
 4.  Естетична. Це завдання вирішується шляхом створення докладного ескізу майбутнього приміщення, в якому зроблена докладна деталізація. Дуже важливо при цьому уподобання переваги замовника.
 5.  Економічна. Дизайн повинен бути розроблений з урахуванням закладеного на ремонт бюджету.

Вигоди для клієнта при замовленні дизайну

На перший погляд послуги дизайнера коштують дорого. Але якщо порахувати загальну вартість ремонту, то ціна дизайн-проекту зазвичай не перевищує 3-4%. При цьому весь процес ремонту максимально оптимізований і виключені зайві грошові та часові витрати.

Реалістична тривимірна візуалізація інтер'єру дозволяє уявити, як буде виглядати інтер'єр спальні, вітальні або кухні з новим кольором стін, новими меблями, як будуть поєднуватися використовувані матеріали. Досить часто клієнти після ознайомлення з 3D-макетом відмовляються від своїх первинних задумів.

проект інтер'єру миколаїв

Дизайнер завжди в курсі всіх сучасних тенденцій в дизайні і допоможе створити актуальний інтер'єр, який не застаріє швидко.

Детальне опрацювання дизайну виключає можливість переробок і псування попередньої роботи. Крім того, дизайн-проект - це ще детальний план дій для ремонтної бригади.

Разом з складанням проекту дизайну можна замовити послугу авторського супроводу, в ході якого дизайнер особисто контролює виконання всіх етапів ремонту, щоб вони були виконані правильно і максимально відповідали планові. Таким чином, клієнтові не потрібно витрачати свій час, щоб стежити за процесом ремонту.

У будь-якому випадку ремонт з дизайн-проектом відбувається набагато швидше, ніж без нього, тому що абсолютно всі учасники ремонтного процесу знають, в якому напрямку все рухається: як буде візуально виглядати дизайн ванної, передпокої, спальні або дитячої, які матеріали і в якому обсязі потрібні, в якому порядку повинні проводитися роботи і в які терміни і т.д. Дизайн-проект робить ваш ремонт більш організованим.