Послуги компанії Домовий фото

Шумоізоляція квартири

Звукоизоляция о шумных соседейОдна з найпоширеніших проблем багатоквартирних будинків - постійний шум, який доноситься з під'їзду або квартир сусідів. Голосно працюючий телевізор, стукіт підборів по сходах, гавкіт собаки, дитячий плач, звуки ремонту (особливо в новобудовах) ... Все це нескінченно чується з усіх боків і псує якість життя.

Чи є вихід? Звичайно - це звукоізоляція стін в квартирі. Таким чином, ви не тільки себе захистіть від сторонніх шумів. Сусіди теж будуть вам вдячні. Адже, будемо чесні, у всіх трапляються ремонти, веселі гуляння з танцями і музикою і багато іншого, через що може бути надто шумно.

Коли ви вже точно визначилися ізолювати своє житло від сторонніх шумів, залишилося розібратися, який спосіб для цього використовувати.

Каркасна звукоізоляція

Це традиційний метод додаткової шумоізоляції, який відрізняється довговічністю і надійністю.

Головна перевага каркасного способу - його одночасно можна застосовувати і для звукоізоляції, і для вирівнювання стін. В його основі - технологія монтажу звичайних гіпсокартонних конструкцій, широко відома багатьом будівельникам. Однак є деякі відмінності в схемі установки і певні вимоги до використовуваних матеріалів.Каркасна звукоізоляція в Миколаєві

Каркасна шумоізоляція кімнати стандартно має багатошарову конструкцію:

  1. Каркас з металевих профілів зі сталі товщиною мінімум 0,55 мм. Такі профілі міцніші і якісні.
  2. Шумопоглинаючі плити з акустичної мінеральної вати, якими заповнюють весь простір між каркасом і стіною. Це легкий матеріал з хорошим коефіцієнтом звукопоглинання, екологічний, негорючий, довговічний.
  3. Віброкрепленія і віброподвеси. Вони запобігають передачу звукових коливань від стіни на лицьову частину звукоизолирующего каркаса. Їх застосування додатково ізолює від 14 до 20 дБ.
  4. Акустичні матеріали для обшивки - особливі види гіпсокартону і триплексу на основі ГВЛ, які володіють високими показниками ізоляції шуму.
  5. Додаткові звукоізолюючі аксесуари: стрічкові ущільнювальні прокладки, віброакустичні силіконові герметики.

Основний недолік каркасної шумоізоляції - вона «краде» мінімум 9 см площі від кожної стіни. Тому якщо габарити кімнати і так досить скромні, варто придивитися до інших методів.

Потрібно також враховувати, що звукоізоляція каркасних методом підходить тільки для масивних стін з цегли або залізобетону.

Безкаркасні звукоізоляція

У порівнянні з каркасним способом, це більш бюджетна шумоізоляція стін. Крім того, технологічно вона набагато простіше.

Варіанти звукоізоляційним плит, які використовуються в безкаркасних шумоізоляції:Безкаркасна звукоізоляція в Итколаєві

  1. Саундлайн-ПГП Супер. Панель дуже тонка, всього 23 мм. Підійде для монтажу на тонких стінах і перегородках з газобетону і гипсолита. Звукоізоляція до 10 дБ. Не потрібно використання додаткових герметиків і ущільнювачів, а для маскування вузлів кріплення потрібна звичайна шпаклівка.
  2. ЗІПС-III-Ультра - панель товщиною 42 мм. Відсікає велику частину побутового шуму, наприклад, гавкіт собак, розмови, дитячий плач, звук телевізора і т.п. Використовується для стін з гіпсу, залізобетону, цегли.
  3. ЗІПС-Вектор - це готова до установки облицювання з властивостями звукоізоляції товщиною 40 мм. Найкраще підходить для обшивки житлових приміщень.
  4. ЗІПС-Модуль - базова шумоїзолірующая система, готова до монтажу. Застосовувати можна не тільки в житловому фонді, а в комерційних приміщеннях з шумом середньої інтенсивності, наприклад, в кафе або ресторані, магазині і т.п. Товщина - 70 мм.
  5. ЗИПС-Синема - найефективніша безкаркасні звукоізоляційна система з товщиною панелі 120 мм. Робочий діапазон - від 80 Гц. Здатна вирішити проблему звукоізоляції в нічному клубі, концертному залі, кінотеатрі.

У всіх конструкціях з використанням ЗІПС-панелей додатково повинні бути використані: віброізоляційна стрічка, герметик, фінішний шар гіпсокартону. Тому підсумкова товщина конструкції буде на 13 мм більше, ніж товщина панелі. Монтується на стіну ЗІПС-панель через віброузли.

На жаль, іноді шумоізоляція стін, суміжній з сусідами, не завжди ефективно захищає від сторонніх звуків, так як вони поширюються по всіх конструкцій будівлі. Може знадобитися також звукоізоляція стелі та підлоги. Щоб підібрати оптимальний варіант шумоізоляції, проконсультуйтеся з професіоналами, наприклад, з інженером-акустиком.

Зверніть увагу, що при монтажі звукоізоляції вкрай важливо чітко дотримуватися технологію установки, тому краще довірити її досвідченим фахівцям.