Послуги компанії Домовий фото

Теплий монтаж вікон

Коли вам потрібно поміняти вікна в будинку або квартирі, що для вас найважливіше? Більшість відповість: щоб профіль був надійний, склопакети були енергозберігаючими, а фурнітура - безвідмовна та довговічна. Це все вірно. Але не менш важливо і якість їх монтажу.

Що таке теплий монтаж та навіщо він потрібен?

Теплий монтаж (інші назви «Евромонтаж», «установка по ДСТУ», «тришаровий монтажний шов») - це технологія встановлення металопластикових вікон, по якій монтажний шов захищений гідро-пароізоляцією.

Чому так важливо застосовувати цю технологію? Стик віконної рами і отвору - найуразливіше місце у всій конструкції. Саме через нього тепловтрати найбільші. Крім того, незахищена від вологи та сонячних променів монтажна піна швидко руйнується. Це може привести до:

  • протягів;
  • поганої шумо- і теплоізоляції;
  • цвілі на укосах;
  • сильному запітніння склопакету.

Чим відрізняється євромонтаж від звичайної установки пластикових вікон?

Основна відмінність - наявність ізоляційних шарів в монтажному шві, які потрібні для його надійної герметизації та захисту від негативних зовнішніх впливів.

Зазвичай стик між прорізом та віконним блоком заповнюється тільки монтажною піною.

Для монтажу вікон по ДСТУ додатково використовуються:

  1. Зовнішній ізолюючий шар, який захищає монтажну піну від стрибків температури, опадів, ультрафіолетових променів, вітру. При цьому він є паропроникним й виводить надлишкову вологу, яка могла потрапити всередину шва, назовні. Для зовнішньої ізоляції може застосовуватися стрічка ПСУЛ або паронепроникний герметик.
  2. Внутрішній ізолюючий шар. Його завдання - захист монтажного шва від пари (особливо актуально для кухні, ванних кімнат, пральні, лазень та інших приміщень з високим рівнем вологості). Для цього використовується паро-гідроізоляційні стрічка. Вона клеїться по всьому периметру віконного отвору з припуском в кутах. У деяких випадках застосовується акриловий герметик.

Решта етапів установки ідентичні: підготовка отвору, вирівнювання та фіксація віконного блоку, задування піною, установка стулок, склопакетів, підвіконня, відливу, обробка укосів.

Теплий підставочний профіль при монтажі вікон: навіщо потрібен

Щоб теплоізоляційні властивості вікон були вище, рекомендується опціонально встановлювати теплий підставочний профіль. Він дозволяє краще захистити нижній стик, де контактують рама та підвіконна зона.

Завдяки тому, що він зроблений з екструдованого пінополістиролу, який відрізняється підвищеною щільністю, він утеплює зону під підвіконням. Це дозволяє виключити можливість продування або промерзання в цьому місці.

На всіх будівельних об'єктах компанії Домовий наші фахівці рекомендують установку вікон за нормами ДСТУ. Так ми можемо гарантувати, що ваш будинок буде по-справжньому теплим довгі роки.

З 2008 року ми співпрацюємо з салоном Panorama. Це авторизований торговий партнер Rehau, який пропонує тільки найкращі віконні рішення.