Послуги компанії Домовий фото

Як отримати знижку в інтернет-магазині?

Здавалося б, знизити ціну на товар з переходом торгівлі в онлайн стало неможливо. У вас немає прямого контакту з продавцем, а іноді оформлення замовлення відбувається в автоматичному режимі без участі живої людини з боку інтернет-магазину. Але насправді можливість отримати знижки в магазинах залишилася. Поділимося з вами деякими секретами, які допоможуть вам купувати вигідніше.

Промо-коди

промо код -  тук тук юа

Один з найпопулярніших способів купити товар на сайті зі знижкою - скористатися промо-кодом. Це особливо зручно, якщо ви є постійним покупцем на конкретному сайті.

Такий код можна отримати декількома способами. Інтернет-магазини періодично розсилають промо-коди всім своїм клієнтам і тим, хто підписався на їх email-розсилку. Вони найчастіше приурочені до державних свят, міжсезонний розпродажів, дня народження самого магазину або замовника. Іноді онлайн торгові майданчики дають знижку на наступне замовлення, щоб мотивувати замовника здійснити покупку повторно.

Є також промо-коди на покупку в тому чи іншому магазині, які в соціальних мережах дарують блогери своїм передплатникам.

Недолік такого способу отримання знижки - це обмеження дії промо-коду за часом. Тобто доводиться буквально чекати підходящого приводу, щоб купити потрібну позицію за вигідною ціною.

Купон на знижку

купон на знижку від тук тук

В інтернеті зараз є величезна кількість «купонних» сайтів, де можна знайти купон на знижку в будь-якому великому інтернет-магазині. Знайти потрібний купон не так вже й складно: потрібно ввести в рядку пошуку будь-якої пошукової системи запит з назвою магазину і словом «промо-код» або «купон». Або ви можете підписатися на розсилку одного з таких сервісів, що роздають купони.

Проблема може полягати в наступному. Найчастіше серед результатів пошуку зустрічається багато «сміття», який не відповідатиме вашим потребам. І на пошук потрібного купона на знижку доведеться витратити багато часу. Ще один нюанс - такі сайти пропонують знижені ціни тільки у великих інтернет-магазинах і онлайн-гіпермаркетах. Знайти знижку для якогось регіонального магазину нереально.

Традиційний торг

як торгуватися в інтернеті

Як не дивно, але і в інтернет-торгівлі збереглася можливість торгуватися. Домовитися про знижку можна зробити безпосередньо в спілкуванні з менеджером по телефону або в діалоговому вікні на сайті.

Сподіватися на зниження ціни в великих онлайн гіпермаркетах не варто. Товароборот у них відбувається в таких обсягах, що, якщо від них піде кілька незадоволених покупців, їх фінансовий стан мало постраждає. А ось в невеликих інтернет-магазинах можна спробувати удачу. На жаль, в цій ситуації доведеться користуватися «методом тику». Тут може ще допомогти невеликий трюк. Покладіть в корзину, що цікавить вас, але замовлення не оформляйте якийсь час. Велика ймовірність, що співробітники магазину, зацікавлені в продажу, зв'яжуться з вами і запропонують невелику знижку, яка переконає вас остаточно в необхідності покупки.

Однак сьогодні можна зустріти сайти магазинів, на яких працює спеціальний чат-бот, з яким можна домовитися про зниження вартості. Один з таких інтернет-сайтів - магазин TUK-TUK.UA.

Пропозиції

Для того, щоб поторгуватися з роботом сайту на сторінці обраного вами товару потрібно натиснути кнопку «Поторговуватися». Відкривається діалогове вікно з чат-ботом, в якому ви можете вписати бажану вартість. Торг відбувається до того моменту, поки бота влаштує запропонована вартість, і ви зможете оформити покупку зі знижкою.

Зручність такого чат-бота в тому, що він працює 24 години на добу, без вихідних (в той час, як робота живого менеджера з продажу обмежена графіком). Крім того, вам не потрібно чекати сезонних, святкових або інших акційних пропозицій.

Як бачите, отримати знижки в магазинах, що торгують онлайн не тільки можливо, а й досить просто. Деякі способи вимагають певних витрат часу, що не завжди зручно, особливо, коли товар потрібен вам як можна швидше. У таких випадках шукайте сайти з чат-ботами, з якими можна поторгуватися (як, наприклад, на TUK-TUK.UA).