Послуги компанії Домовий фото

Алюмінієві вікна

Різноманітні конструкції з алюмінієвого профілю все частіше застосовуються для житлових і виробничих, офісних приміщень і громадських будівель. Вони допоможуть втілити будь-які дизайнерські проекти.

10 причин, чому потрібно замовити системи з алюмінієвого профілю в компанії Домовий

 1. Ми працюємо з алюмінієвими системами з 2008 року.
 2. Терміни виготовлення - до 30 днів.
 3. Для виробництва використовуються профілі виробництва провідних світових брендів.
 4. На всю продукцію є сертифікати якості щодо відповідності державним стандартам.
 5. Великий асортимент. У нас ви можете замовити конструкції будь-якого призначення.
 6. Гарантія - 5 років.
 7. Надаємо сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну.
 8. Професійний супровід починаючи від перших вимірів і створення проекту, закінчуючи монтажем готових конструкцій. Штатна бригада монтажників не тільки має великий досвід, але і постійно підвищує кваліфікацію.
 9. Безкоштовна доставка.
 10. Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Переваги алюмінієвого профілю

Алюміній як конструкційний матеріал має широке застосування. В цій якості його основними перевагами є:

 1. Абсолютна пожежобезпечність. Цей метал не горить і під час пожежі не виділяє отруйні речовини в повітря.
 2. Термін служби до 80 років.
 3. Не вимагає особливого догляду.
 4. Невелика вага (в 1,5 рази легше металопластикових систем). Це означає, що на перекриття і стіни не будівлі не буде додаткового навантаження.
 5. Висока міцність.
 6. Не іржавіє.
 7. Має стійкість до перепадів температури повітря.
 8. Повністю екологічно чистий матеріал.
 9. Дизайнерські можливості завдяки податливості металу в обробці необмежені. Легко поєднується з іншими матеріалами.

Різновиди профілів з алюмінію

В основі класифікації лежить показник теплопровідності. Існує два види:

 1. Теплий профіль складається з декількох камер з теплоізоляційними прошарками з поліаміду. Застосовується для вікон і зовнішніх дверей в житлових приміщеннях, фасадів, зимових садів, теплиць і оранжерей.
 2. Холодний профіль має 1 камеру. Теплоізоляційні властивості у нього слабкі. Підійде для скління балконів і виготовлення внутрішніх міжкімнатних дверей, перегородок в офісах, розсувних балконних і вхідних дверей в супермаркетах, ТЦ, готелів, ресторанів і т.д.

Асортимент алюмінієвих систем в компанії Домовий

Алюмінієвий профіль - один з найпростіших в роботі матеріалів. З їх допомогою можна виготовляти найрізноманітніші конструкції практично без обмежень в розмірах і дизайні.

Алюмінієві двері

Залежно від місця установки і типу дверей їх виробляють з холодного або теплого профілю. Можуть використовуватися не тільки склопакети, а й сендвіч-панелі. Скління можливо, як часткове, так і по всій площі.

 1. Вхідні. Можуть бути одностулкові, двостулкові або полуторні.
 2. Внутрішні. Служать для зонування приміщення. Їх монтують зазвичай на вході на балкон або між кімнатами. Є поворотні і поворотно-відкидні варіанти.
 3. Маятникові. Їх особливість в тому, що вони відкриваються в обидві сторони. Мають низьку шумо- і теплоізоляцією. Незамінні в громадських будівлях.
 4. Розсувні. Застосовуються і в житлових, і в комерційних приміщеннях. Розсувні системи значно економлять простір, тому що рух стулок відбувається в одній площині.

Алюминиевые двери | Окна, двери, балконы, жалюзи, ролеты

Вікна з алюмінієвого профілю

Для вікон використовуються як теплі, так і холодні профілі, які дозволяють виготовляти конструкції самих різних конфігурацій. Вони можуть бути декоровані під дерево або пофарбовані в будь-який колір.

У компанії Домовий ви можете купити алюмінієві вікна різної конфігурації:

 1. Глухі. Не мають стулок. Захищають приміщення від природних явищ.
 2. Поворотно-відкидні. Стулки відкриваються поворотним способом і додатково мають режим провітрювання. Дуже зручні в догляді. Є можливість встановити тільки поворотну або тільки відкидну конструкцію.
 3. Розсувні - одні із самих практичних. Значно економлять простір.
 4. Нестандартні (арочні, трапецієподібні, похилі).

Всі типи вікон легко комбінуються один з одним.

Окна из алюминиевого профиля, особенности и характеристики окон из алюминиевого профиля

Алюмінієві фасади

Все частіше сьогодні використовують у зовнішньому оформленні будівель конструкції з алюмінієвих профілів. З них можливо зведення кількох видів фасадів:

 1. Ригельно-стійку. Складаються з горизонтальних планок (ригелів) і вертикальних стійок з металу. У кожну клітинку цього каркаса з зовнішньої сторони встановлюються склопакети. Зверху їх фіксує притискна планка. Її закривають декоративною кліпсою. Це найпростіша і недорога фасадна система.
 2. Елементні. Складаються з окремих блоків каркаса зі склопакетом в зборі. До зазначених двох видів фасадів підходять одно- та двокамерні склопакети. Можливі варіанти з установкою стулок і без них.
 3. Вентильовані. Характеризуються високою міцністю і жорсткістю. Дозволяють не тільки зробити будинок зовні привабливим, а й утеплити його. Це багатошарова конструкція на основі алюмінієвого профілю. Як облицювання використовуються керамограніт, композитні панелі, натуральний камінь.

Алюминиевые фасадные системы

Фахівці компанії Домовий виконають для вас монтаж алюмінієвих систем будь-якої складності будь то фасад, вікна або розсувні двері. Ви можете бути впевнені у високій якості використовуваних матеріалів, адже ми надаємо всі необхідні сертифікати якості на них. На всіх етапах роботи вас чекає професійний супровід нашої команди.

Залишились питання? напишіть нам і ми допоможемо вирішити його!