Послуги компанії Домовий фото

Замовлення будматеріалів з доставкою

У наш час вибір будматеріалів дуже великий і різноманітний. Головне, на що варто звернути увагу - це якість, економічність і екологічність. Слід вивчити всі нюанси, і визначити, якими якостями і властивостями вони повинні володіти. Якщо ви хочете, щоб необхідні будівельні матеріали якнайкраще відповідали вашим потребам - слід звернутися за допомогою до професіоналів.

Все що вам необхідно зробити - це подзвонити нам.

Потрібні будматеріали? Не знаєте де купити за хорошою ціною і з своєчасною доставкою? Не витрачайте час на пошуки! Компанія Домовой надає весь спектр вантажно-розвантажувальних робіт, а також продаж якісних матеріалів для будівництва та ремонту.

Ми доставляємо. Ви відпочиваєте.

Наш склад і доставка працює з понеділка по суботу. Ви можете замовити будматеріали в зручний для вас час. Наші співробітники проконсультують вас щодо необхідних матеріалів і організують доставку. Тепер вам не потрібно витрачати час на самостійні пошуки і вибір потрібних будівельних матеріалів! Доставка здійснюється вантажним автомобілем по місту Миколаєву і передмістю. Виїзд в область оговорюється індивідуально.

Замовивши будматеріали в Миколаєві від компанії Домовий, ви отримуєте:

замовити стройматеріали з доставкою - домовий

  1.   Економію часу

Просто зателефонуйте нам і зробіть необхідний замовлення.

  1.   Тільки перевірені і якісні матеріали

Ми співпрацюємо з відомими і перевіреними часом виробниками.  

  1.   Доставку замовлення безпосередньо в вашу квартиру, будинок або офіс

Все, що потрібно, ми доставимо прямо до вас в призначений час. Наші тарифи на доставку будматеріалів обов'язково вас порадують!

Компанія Домовий протягом 10 років надає різні послуги, пов'язані з дизайном і будівництвом. Тому, асортимент продукції на нашому складі постійно поповнюється новими позиціями.

У нас ви можете придбати матеріали торгових марок Knauf, Ceresit, Зебра, Lafarge, Майстер, Isover і багато інших.

Не знаєте, де купити будматеріали в Миколаєві? Звертайтеся до нас! У нас в наявності цемент, пісок, ЦПС, різні види гіпсокартону, шпаклівка, цегла, газобетон, а також матеріали для сантехніки та опалення, ізоляція і багато іншого.

Для отримання додаткової інформації про те, як нас знайти, перейдіть на вкладку «Контакти». Або телефонуйте менеджерам по телефону 068 35 60 206.

Замовити будматеріали

Залишились питання? напишіть нам і ми допоможемо вирішити його!