Послуги компанії Домовий фото

Штукатурка декоративна

Використання декоративної штукатурки відкриває майже необмежені можливості в оформленні інтер'єру. Різновид видів, техніки нанесення, експерименти з кольором дозволять реалізувати будь-які дизайнерські ідеї.

Це міцне довговічне фінішне покриття, за допомогою якого можна замаскувати незначні дефекти основи. Вона універсальна і підходить для обробки кам'яних, цегельних, бетонних стін, а деякі її види підходять навіть для дерев'яних і металевих поверхонь.

Види декоративних штукатурок

Різновидів цього оздоблювального матеріалу дуже багато. Тому кінцевий результат на стінах може бути будь-який і обмежений лише фантазією дизайнера.

Структурна штукатурка

Це зерниста маса неоднорідної структуру, в яку додані мармурова крихта, слюда, кварц, мінеральні гранули, деревні волокна і ін. Залежно від розміру вкраплень декоративний ефект буде різний. Наносити її можна шпателем, валиком або розпилювачем. Підходить і для облицювання фасадів, і для внутрішніх робіт.

Є кілька популярних різновидів.

Штукатурка «баранчик»

Імітує на поверхні стіни колечка баранячої вовни. Приховує незначні дефекти базового покриття стін. Може використовуватися на поверхнях з цегли, каменю, бетону, гіпсокартону. Деякі її види підходять для обробки дерева.

Штукатурка «короїд»

Властивості і склад цієї штукатурки - аналогічні «баранчика». Відмінність в декоративному ефекті: покриття нагадує характерні сліди деревного жука-короїда.

Штукатурка «шуба»

Візуально покриття буде схоже на хутряні волокна. Це один із самих економічних способів обробки. В основі маси пісок і цемент, ціна яких невисока.

декоративная штукатурка

Фактурна штукатурка

Це дрібнозерниста, однорідна пластична маса. Візерунок на поверхні залежить від техніки нанесення і інструментів, які використовують: підручні засоби (щітки, губки, плівка та ін.), професійні пристосування (валики з малюнком і спеціальні шпателі). Можливо зробити імітацію бетону, дерева, шовку, цегли і навіть зміїної шкіри. Використовується виключно для оздоблення інтер'єрів.

Венеціанська штукатурка (венеціанка)

Після обробки венеціанкою поверхні стіна залишається рівною, без рельєфу. З її допомогою можна домогтися на стінах імітації зрізу мармурової брили або відполірованого каменю.

Особливості:

  1. Кожен малюнок, отриманий за допомогою венеціанської штукатурки, унікальний.
  2. Стійкість до механічних пошкоджень.
  3. Екологічність. Венеціанська штукатурка на 90% складається з вапна і дозволяє стінам «дихати».
  4. Можна мити. Фінішне покриття полірується воском, що робить його вологостійким.
  5. Дорожнеча. Венеціанка - досить дорогий матеріал. Крім того, робота з нею вимагає від майстра навичок і великого досвіду.

У Домовому ви можете купити декоративну штукатурку, за допомогою якої ви здійсните будь-які декораторські рішення. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, які мають відповідні сертифікати якості. Фахівці нашої компанії підберуть оптимальний для вас варіант, який буде поєднуватися з іншим оздобленням вашого інтер'єру.

Залишились питання? напишіть нам і ми допоможемо вирішити його!