Послуги компанії Домовий фото

Дизайн інтер'єру Херсон

Існує думка, що основна робота дизайнера - це «красиво» розставити меблі з декором і обрати колір стін. А замовляти дизайн-проект інтер'єру - непотрібна витрата грошей. Але ця точка зору помилкова.

Дизайнер не просто допомагає вибрати конкретні предмети інтер'єру, він створює концепцію оформлення всього будинку. Крім естетичного смаку від нього потрібні знання багатьох технічних нюансів, інженерних норм і ергономіки.

Дизайнери компанії «Домовий» створять для вас інтер'єр мрії, в якому кожен сантиметр площі буде використаний з користю.

Дизайнерські послуги в «Домовому»

Дизайн інтер'єру вітальні

Вітальня, як правило, найбільше приміщення в будинку або квартирі, яке задає тон оформленню всіх інших кімнат.

У функціональному плані вона може використовуватися тільки для відпочинку і прийому гостей або ж виконувати також роль їдальні або робочого кабінету. Залежно від цього розробляється зонування і сценарії освітлення.

Дизайн спальні і дитячої

Ці кімнати призначені перш за все для сну і відпочинку. Це впливає на вибір кольорової гами, меблів, освітлювальних приладів, які повинні створювати атмосферу комфорту.

У дизайні спальні на першому місці - функціональність і зручність. Розробляючи оформлення дитячої кімнати потрібно враховувати, що в цій кімнаті у дитини повинні бути також ігрова зона і робоче місце для занять. Ще один важливий момент, який впливає на дизайн - вік дитини.

Дизайн ванної кімнати

Складність дизайну ванної кімнати, крім невеликої площі, ще в тому, що розташування сантехніки досить суворо обмежена.

Оскільки це вологе приміщення, потрібно обрати правильні меблі та світильники (вони повинні бути вологостійкі).

Для оздоблення найчастіше використовується плитка (іноді в поєднанні з вологостійкою фарбою). Цей спосіб оформлення стін і підлоги недешевий, складний в монтажі. У разі якихось недоліків вкрай проблематично їх виправити. Тому потрібно заздалегідь обрати відповідну плитку і ретельно продумати схему її укладання.

Дизайн кухні

Кухня - одна з найскладніших в плані розробки дизайну кімнат. Адже найчастіше вона має обмежену площу, яка не дозволяє повноцінно реалізувати всі побажання.

Основні завдання, які стоять перед дизайнером при створенні дизайн-проекту кухні:

 • зробити грамотне зонування на обідню і робочу зону;
 • продумати функціональне освітлення;
 • розмістити велику кількість техніки: холодильник, плиту, витяжку, мікрохвильовку і багато інших дрібних побутових приладів;
 • облаштувати зручну систему зберігання.

При цьому потрібно враховувати ергономіку і побутові звички господарів.

Оформлення екстер'єру (фасаду)

Ми розробляємо дизайни екстер'єрів не тільки для приватних будинків і котеджів, а також для комерційних об'єктів: кафе, ресторанів, магазинів, салонів і т.д. При їх створенні враховуються архітектурні особливості будівлі, а також інтер'єри.

У дизайн-проект фасаду дизайнери підбирають вид обробки, продумують декоративні елементи, оформлення сходів і перил, складають план освітлення.

Дизайн офісу

Інтер'єр офісних приміщень повинен виконувати дві функції:

 1. Забезпечувати комфортний робочий процес персоналу.
 2. Бути «обличчям» компанії і підтримувати її престиж в очах відвідувачів.

У дизайн-проект офісу повинні бути грамотно опрацьовані розміщення меблів, функціональне освітлення, підібрані зносостійкі оздоблювальні матеріали.

Наші переваги

Більше 1000 задоволених замовників

«Домовой» в сфері дизайну - з 2008 року. На нашому рахунку понад 1000 готових дизайн-проектів, більшу частину яких ми реалізували.

Тільки індивідуальні рішення

Наші дизайнери не використовують шаблонні рішення. Індивідуальний підхід для нас - не просто красива фраза.

Кожен проект створюється з нуля. У пріоритеті не тільки побажання клієнтів щодо стилістики, бажаної кольорової гами, планування і функціонального наповнення кімнат.

Ми враховуємо також ваші інтереси, особливості характеру, темперамент, звички, спосіб життя (для цього перед початком роботи проводимо докладне анкетування). Це дозволяє створювати максимально функціональні і практичні інтер'єри.

Ми не боїмося братися за складні проекти і готові працювати з будь-якими стилями: лофт, класика, прованс, вінтаж, мінімалізм, еклектика, модерн, кантрі та ін.

Жодних складнощів з реалізацією проектів

У дизайн-проектах «Домового» використовуються тільки ті рішення, які ви зможете без проблем купити в стаціонарних або інтернет-магазинах: обробка, освітлювальні прилади, меблі, декор, текстиль і т.п.

Ми також надаємо послуги з комплектації об'єктів. Важливий нюанс: при закупівлі ми враховуємо ваш бюджет на ремонт і підбираємо найбільш оптимальні варіанти.

Авторський нагляд

Незважаючи на те, що наш головний офіс розташований в Миколаєві, у нас є дизайнер інтер'єру в Херсоні. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам послугу авторського нагляду, яка не просто заощадить вам час і нерви.

Завдяки особистій участі в ремонті дизайнер зможе проконтролювати найважливіші моменти: починаючи від розмірів перегородок, що зводяться, до кількості розеток і правильності обробки стін. Це дозволить виправляти можливі недоліки і вносити незначні коригування в процесі.

Авторський нагляд оплачується окремо. Вартість обговорюється в індивідуальному порядку.

Комплексний підхід

У нашій компанії - досвідчена команда з великим досвідом, яка здатна втілити в життя будь-який дизайн-проект від А до Я: починаючи від заливки фундаменту до комплектації об'єкта.

Вам більше не потрібно шукати підрядників для кожного етапу будівництва і ремонту, шукати будівельні та оздоблювальні матеріали, замовляти меблі, освітлення і текстиль окремо для інтер'єру спальні, дитячої або кухні. Ви просто можете замовити у нас послугу ремонту під ключ.

З яких етапів складається робота над дизайн-проектом

Підготовчий етап

Початковий етап - це первинна консультація і заповнення замовниками брифа (надсилається в електронному варіанті).

Потрібно прояснити не тільки побажання по плануванню і функціоналу приміщень, кольоровій гамі і стилю. Не менш важливі й інші моменти: чи є у вас домашні тварини, ваші щоденні побутові звички, режим роботи, хобі, як ви вважаєте за краще відпочивати і т.д.

Наприклад, якщо у вашому найближчому майбутньому - поповнення в родині, варто спланувати дизайн однієї з кімнат таким чином, щоб легко переробити її в дитячу. Або якщо у вас напружений робочий графік, і ви вдома тільки снідаєте, то немає сенсу в інтер'єрі кухні робити повноцінну столову зону.

З таких дрібниць і створюються ідеальні інтер'єри.

Обмірний план і планувальне рішення

Після того, як затверджена концепція дизайну, дизайнер приступає до обміру приміщення. Це зняття фактичних параметрів кімнат і розрахунок реальної квадратури. Обміри потрібно робити обов'язково. Так як в техпаспорті можуть бути вказані дані з похибками.

Всі дані вказуються в обмірному плані.

Далі дизайнер готує кілька варіантів (зазвичай 2-3) планувального рішення. Ви обираєте той варіант, який вам найбільше сподобався. При необхідності вносите коригування.

Після затвердження планувального рішення ви робите передоплату 70% від загальної ціни дизайн-проекту, і ми приступаємо до наступного етапу.

Візуалізація і оформлення дизайн-проекту

Займає найбільше часу саме цей етап роботи. Тут крім планування і зонування дизайнер продумує обробку, сценарії освітлення, меблі, текстильне оформлення і т.д.

У спеціальній програмі створюється реалістичне об'ємне зображення майбутнього інтер'єру. Ви зможете наочно побачити, як буде виглядати ваша квартира або будинок після завершення ремонту. Візуалізація необхідна і будівельникам, які будуть робити ремонт, щоб розуміти до якого результату вони повинні прагнути.

У 3D-візуалізації в залежності від площі приміщення буде різна кількість відображуваних ракурсів.

На цьому етапі можуть вноситися тільки незначні правки, які стосуються, наприклад, відтінку стін, кольору фасадів меблів або зовнішнього вигляду світильників.

В кінці ви отримуєте на руки роздрукований альбом формату А4 з дизайн-проектом (докладніше про склад дизайн-проекту можна прочитати тут). Весь процес розробки дизайну займає від 4 до 8 тижнів.

Вартість розробки дизайну

На остаточну ціну дизайн-проекту впливають насамперед загальна площа і кількість кімнат.

Від обраного вами стилю вартість також залежить. Справа в тому, що, працюючи з різними стилями інтер'єру, дизайнер витрачає різну кількість зусиль. Все залежить від того, наскільки складне опрацювання необхідна: кількості декору, текстилю, конструктивні рішення, сценарії освітлення і т.п.

У компанії «Домовий» ми пропонуємо два пакета послуг дизайнера.

Пакет «Стандарт»

Він складається з:

 • 3D-візуалізації;
 • обмірного плану;
 • планувального рішення;
 • плану перегородок.

Цей варіант підходить, якщо:

 • ви не хочете витрачати багато часу на створення проекту і плануєте розпочати ремонт якомога швидше;
 • у вас обмежений бюджет на ремонт;
 • ще не визначилися, яке оформлення інтер'єру віддаєте перевагу.

Надалі на основі проекту з пакету «Стандарт» ви зможете замовити більш детальний дизайн.

До 50м2

От 50м2 до 150м2

От 150м2

350 грн/м2

340 грн/м2

330 грн/м2

Пакет «Макимум»

Крім візуалізації і технічної документації включає:

 • план підлогових покриттів і обробки стель;
 • схему електропроводки і теплих підлог;
 • схему розташування сантехніки;
 • розгортки стін і меблів;
 • розкладку плитки;
 • схему розміщення меблів і техніки.

У вартість включена також послуга супроводу в закупівлі.

До 50м2

От 50м2 до 150м2

От 150м2

430 грн/м2

420 грн/м2

410 грн/м2

Дизайнери «Домового» ставлять на перше місце в своїй роботі комфорт власників житла. Тому допомагають створити не просто гарний, а зручний і функціональний інтер'єр, бездоганний і неповторний.

Залишились питання? напишіть нам і ми допоможемо вирішити його!