Послуги компанії Домовий фото

Тепловер в Миколаєві

Питання збереження тепла в холодну пору року в приміщеннях в наших кліматичних умовах не втрачає своєї актуальності. Кожен хоче підібрати не тільки енергоефективний і довговічний спосіб теплоізоляції, а й економічно вигідний. Система утеплення, яка відповідає всім цим вимогам - це Тепловер.

Технологіям Тепловер близько 100 років. Вони можуть використовуватися без обмежень не тільки зовні, але і всередині приміщень. Це фактично єдиний безпечний спосіб утеплення приміщень зсередини, якщо зовнішня теплоізоляція неможлива.

Терміни служби Тепловер набагато перевищують будь-які альтернативні варіанти: на всю продукцію виробник дає гарантію 25 років.

Що таке Тепловер?

Будівельні суміші Тепловер використовуються для утеплення стін, фасадів, відкосів вікон і дверей, підлог, перекриттів. У їх складі тільки екологічно чисті природні матеріали:

 •         перліт;
 •         вермикуліт;
 •         цемент;
 •         вапно.

Перліт і вермикуліт - це мінерали вулканічного походження. Вони дуже легкі, зменшують теплопровідність, вогнестійкі, поглинають шум. Цемент і вапно використовуються в якості в'яжучої речовини, яка підвищує довговічність.

Різновиди Тепловера

Існує кілька видів сумішей, що використовуються в системі Тепловер:

 1.       STANDART - використовується для теплоізоляції стін і відкосів всередині приміщень.
 2.       LIGHT- підходить для утеплення та вирівнювання фасадів.
 3.       PREMIUM - застосовується в якості декоративного шару, а також для вирівнювання та утеплення фасадів. У складі піноскло. Стійка до механічних пошкоджень, не схильна до впливу несприятливих кліматичних умов, відштовхує воду.
 4.       LIME - виготовлена ​​з вапняної основи і натуральних мінеральних наповнювачів. Застосовується для внутрішньої теплоізоляції кімнат, балконів, відкосів вікон і дверей. Має антибактеріальні властивості.
 5.       OPTIMA - використовується і всередині, і зовні будинків для стін з газоблоку і керамічного блоку. Складається з вермикуліту, перліту і цементу.
 6.       AERO - матеріал для теплоізоляції внутрішніх і зовнішніх стін, даху.
 7.       Step - використовується для утеплення та звукоізоляції підлог і перекриттів, в тому числі в системі «тепла підлога» (з електро- і водним підігрівом).
 8.       M 700 - розчин кладки з теплоізоляційними властивостями для стін з енергоефективних будматеріалів: газоблоку, керамоблок, ракушняка і т.д. У складі цемент і перліт марки М75. Теплопровідність в 5 разів менше, ніж у стандартного цементного розчину.
 9.       S 770 - суміш для захисту і вирівнювання поверхні в системі Тепловер. Створює міцну дихаючу основу під подальшу декоративну обробку. Використовується разом з армуючою лугостійкою стеклосіткою.
 10.   Basis - суміш для набризку, що збільшує адгезію. Нанесення цього шару обов'язково, тому що знижує здатність основи поглинати воду, необхідну теплоізоляційним розчинам для набору міцності.

Відмінності Тепловер від інших способів утеплення

Найбільш популярною альтернативою Тепловера є пінопласт і мінеральні волокна. Проте тепла штукатурка виграє по ряду істотних переваг:

 1.       Легкі розчини Тепловер створюють монолітний шар без стиків і швів. Це запобігає появі «містків холоду», через які втрачається велика кількість тепла.
 2.       Поверхні для утеплення не потрібно вирівнювати. Чим більше нерівностей, тим міцніше тримається штукатурка.
 3.       Суміші Тепловер зручні в роботі. Для їх приготування потрібна тільки вода, а для нанесення на стіни не потрібні додаткові матеріали для монтажу або клей.
 4.       Виробником заявлено не менше 75 циклів морозостійкості.
 5.       Тепловером можна утеплювати не тільки прямі поверхні, а будь-які криволінійні архітектурні рішення: відкоси, арки і т.д.
 6.       Тепла штукатурка паропропускна і не дає накопичуватися волозі в стінах будинку. Це дуже важливий момент при виборі утеплювача. Всього 1% відсоток вологи знижує її теплоізоляційні властивості стін на 4%. Особливо небезпечно це явище при використанні газоблоків і керамоблоков. Крім того, надлишки води можуть призвести до виникнення цвілі і грибка.
 7.       Коефіцієнт звукопоглинання теплоізоляції Тепловер становить 0,7-0,8. Тому з його допомогою можна проводити звукоізоляція стін.
 8.       Природні мінерали в складі матеріалів зроблені при надвисоких температурах (до 900C) і не містять ніяких органічних речовин і хімії. Штукатурки не склеєні смолами і не містять стирол.
 9.       Продукція Тепловер екологічно чиста, безпечна для здоров'я людини. В її виробництві використовуються тільки природні мінерали: вермикуліт і перліт.
 10.   Тепловер - вогнестійкий. Він не горить і нічого не виділяє в повітря під час пожежі.

Звичайно, у цього способу утеплення є і недоліки. Основний з них - обмеження по товщині шару, який наноситься в один прохід. Зазвичай це від 3 до 5 см. Коли необхідна товщина більше, тепла штукатурка монтується в кілька етапів.

Після висихання кожного шару (не менш 4 годин) його потрібно змочувати водою для кращого зчеплення.

Утепляемся з компанією Домовий

Монтаж системи Тепловер - це процес, що складається з безлічі етапів. Від правильної послідовності нанесення розчинів і дотримання технології процесів залежить довговічність і ефективність теплоізоляції. Їх можна наносити товщиною від 3 до 20 см. Який шар для яких поверхонь необхідний, може визначити тільки людина з великим досвідом роботи з материалом Тепловер.

Існує 10 різновидів сумішей Тепловер. Кожна з них розрахована для певного етапу роботи і різних типів поверхонь. Фахівці зможуть підібрати оптимальні матеріали.

Саме тому краще довірити утеплення стін свого будинку професіоналам.

Чому варто вибрати компанію Домовий:

 • Домовий працює з системою Тепловер в Миколаєві з 2016 року;
 • наша компанія співпрацює тільки з сертифікованої оригінальною продукцією;
 • ми є офіційним представником Тепловер в Миколаєві і розширюємо дилерську мережу;
 • надаємо офіційну гарантію терміном 25 років;
 • перед початком робіт по утепленню наші фахівці визначать обсяг і терміни виконання замовлення, складуть попередній кошторис;
 • при необхідності закупимо і доставимо необхідні будматеріали.

Вартість утеплення прораховується індивідуально для кожного замовника. Остаточна ціна залежить від матеріалу стін, їх площі, наявності відкосів, арок або інших архітектурних рішень. Залежно від цього наші фахівці підберуть необхідні суміші і прорахують товщину їх нанесення.

Тепловер - самий екологічний варіант теплоізоляції приміщень на сьогоднішній день. Суміші виготовляються виключно з природних матеріалів, вони пожежобезпечні, не гниють і мають антисептичні властивості. З Тепловером стіни «дихають», зберігаючи комфортний мікроклімат всередині будинку. Крім того, він забезпечує звукоізоляцію стін.

Ціни на продукцію "Тепловер" від 15.02.2021 р.

Продукція Обсяг упаковки Ціна за уп., грн
Aero
50 л
322
Optima 50 л 307
Standard 25 л 177
Light 25 л 166
Lime 25 л 191
Premium 25 л 436
Step 35 л 222
M 700 25 л 196
G 75 25 л 163
S 770 15 кг 221
Basis 20 кг 178
Залишились питання? напишіть нам і ми допоможемо вирішити його!